مجله گالری ساعت درین

ساعت مردانه برای مچ لاغر

ساعت مردانه برای مچ لاغر

در این مقاله در مورد ساعت مردانه برای مچ لاغر توضیح میدیم و چه نوع سبکی برای آن دسته افراد که مچ لاغر دارند خوبه و چه سبکی برای آن افراد که مچ ضخیم دارند خوبه، پس همراه ما باشید.

اینکه مچ دست شما بسیار نازک، نازک، متوسط ​​یا ضخیم باشد، می‌تواند روی بهترین ساعتی که روی دست شما به نظر می‌رسد تأثیر بگذارد. هنگامی که اندازه مچ خود را شناختید، می توانید اندازه ساعت مناسب را انتخاب کنید تا ساعت شما عالی به نظر برسد و استفاده از آن راحت باشد.
دانستن اینکه کدام ساعت برای شما مناسب است، هنگام خرید آنلاین نیز مفید خواهد بود.

سایز مناسب ساعت مردانه برای مچ لاغر

می توانید ساعتی متناسب با اندازه مچ دست خود بدون امتحان بخرید! علاوه بر این، دانستن اندازه ساعت به شما کمک می کند تا انتخاب های طراحی خود را محدود کنید. به عنوان مثال، اگر مچ نسبتاً نازکی دارید، ممکن است بخواهید یک ساعت باریک انتخاب کنید. اگر مچ بزرگی دارید، ساعت ورزشی می تواند انتخاب بهتری برای شما باشد.

اندازه گیری ساعت مردانه برای مچ لاغر

  • یک متر نوار یا یک تکه کاغذ بردارید.
  • آن را دقیقاً در جایی که معمولاً بند ساعت شما قرار دارد دور مچ دست خود قرار دهید. توجه داشته باشید که باید زیر استخوان مچ شما باشد.
  • اگر از نوار کاغذی استفاده می کنید، یک خودکار تهیه کنید. محل برخورد دو سر نوار را علامت بزنید.
  • نوار کاغذی دور مچ دست خود را بردارید.

آن را کاملا صاف در کنار خط کش قرار دهید و اندازه آن را یادداشت کنید.
برای آقایان اگر مچ 14 تا 16 سانتی متر باشد بسیار نازک، اگر 16 تا 17 سانتی متر باشد نازک است، اگر 17 تا 18 سانتی متر باشد متوسط ​​و اگر 18 تا 19 سانتی متر باشد بزرگ
برای خانم ها اگر مچ دست شما 11 تا 12 سانتی متر باشد بسیار نازک، اگر 12 تا 13 سانتی متر باشد نازک است، اگر 13 تا 14 سانتی متر باشد متوسط ​​و اگر 14 تا 16 سانتی متر باشد بزرگ است.

راهنمای خرید ساعت

معمولا قطر ساعت مردانه از 38 تا 46 میلی متر است. هر چیزی خارج از این محدوده خیلی کوچک یا خیلی بزرگ در نظر گرفته می شود.

برای یافتن اندازه صحیح خود در این محدوده، باید از اندازه مچ دست خود استفاده کنید. اگر اندازه مچ دست شما بین 14 تا 18 سانتی متر است، یک ساعت کوچک یا متوسط ​​با قطر 38، 40 یا 42 میلی متر انتخاب کنید، اما اگر اندازه مچ دست شما 18 سانتی متر به بالا است، یک قاب بزرگتر مانند Choose 44-46 انتخاب کنید.

  • طول قاب: 36 میلی متر، اندازه بند: 18 میلی متر
  • قطر قاب: 40 میلی متر، اندازه بند: 20 میلی متر
  • قطر بدنه: 44 میلی متر، اندازه بند: 22 میلی متر

اندازه قاب ساعت

توجه بعدی شما باید ضخامت کیس باشد. به عنوان یک قاعده کلی، ضخامت باید با قطر ساعت افزایش یابد. با رعایت این قانون می توانید ساعتی را انتخاب کنید که مناسب ترین ضخامت را برای مچ دست شما داشته باشد به شرطی که قطر قاب با اندازه شما مطابقت داشته باشد. به طور معمول، ساعت های با قطر 38 تا 42 میلی متر 7 میلی متر ضخامت دارند. ضخامت آن 44 میلی متر و بالاتر حدود 9 میلی متر یا بیشتر خواهد بود.

انداره گیری درست مچ دست

  • ضخامت از 6 میلی متر تا 8 میلی متر
  • 9 میلی متر تا 12 میلی متر به عنوان ضخامت متوسط ​​و ضخامت 14 تا 18 میلی متر

عرض بند ساعت

در مورد بند ساعت، در اکثر ساعت های متناسب، عرض بند برابر با نصف قطر قاب است. بنابراین اگر ساعت شما دارای قاب 42 میلی متری است، عرض بند آن باید 21 میلی متر باشد. البته این فقط یک راهنماست. بسیاری از مردان بسته به سلیقه خود بندهای باریک یا پهن را ترجیح می دهند.

برای انتخاب ساعت مردانه، مواد اولیه بند به اندازه عرض آن مهم است. از آنجایی که نوارهای فلزی سنگین‌تر و ضخیم‌تر از چرم یا مواد دیگر به نظر می‌رسند، در مچ‌های بزرگ‌تر بهترین ظاهر را دارند. با این حال، این بستگی به سلیقه شخصی شما دارد. می توانید از نوارهای فلزی نازک مانند سبک میلان استفاده کنید.

هنگام خرید ساعت مردانه باید جزئیات ساعت شامل عقربه ها، عقربه ها، شماره های فرعی و تاج را نیز در نظر بگیرید. اندازه این عناصر و برجسته بودن آنها می تواند به راحتی بر اندازه ساعت شما تأثیر بگذارد.

به طور مشابه، طرح‌های مینیمالیستی اغلب بهترین انتخاب برای مردانی است که مچ‌های باریک‌تری دارند و ساعت‌های کوچک‌تری دارند. برای یک ساعت با حاشیه های بزرگ و سبک، طراحی جسورانه و شلوغ ماورایی به نظر می رسد.

ساعت برای مچ های نازک

انتخاب ساعت مناسب با توجه به اندازه ساعت

هنگامی که اندازه مچ دست خود و عناصر اصلی را تعیین کردید، ساعت مناسبی را پیدا خواهید کرد که استایل خود را جذاب تر نشان دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که این دستورالعمل ها را دنبال کنید و به زودی صاحب ساعت جدیدی خواهید شد که متناسب با دست شما باشد و شیک به نظر برسد و حس غرور بی نظیری به شما القا کند.

یک ساعت مچی مناسب برای مچ بسیار نازک انتخاب کنید
اگر دست های بسیار نازکی دارید، هنگام خرید ساعت باید اندازه بند ساعت را در نظر بگیرید. ساعت‌های مختلف را امتحان کنید و ببینید که هر کدام روی مچ شما چگونه به نظر می‌رسند.

از انتخاب ساعت های بزرگ و سنگین خودداری کنید. زیرا آنها روی باند باریک شما شگفت انگیز به نظر می رسند.
همچنین به یاد داشته باشید که ساعت های بزرگ به راحتی زیر آستین پیراهن قرار نمی گیرند.

بنابراین، ساعت های زیبا و کوچک را بررسی کنید. به طور کلی، ساعت های 38 میلی متری بهترین اندازه برای مردان با دست های لاغر هستند. این اندازه در مقایسه با سایر ساعت های مردانه کوچک به نظر می رسد اما ظاهر شما را کامل می کند. بنابراین مطمئن شوید که طرح مناسبی را برای اندازه دست خود انتخاب کرده اید.

جمع بندی

ممنون که همراه ما بودید. امیدوارم با مطالعه این مقاله به پاسخ پرسش های خود دست یافته باشید.

گالری ساعت درین را به دوستان و آشناهایتان معرفی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *