مجله گالری ساعت درین

تشخیص ساعت اسپریت اصل

تشخیص ساعت اسپریت اصل

تشخیص ساعت اسپریت اصل همیشه یکی از دغدغه های خریداران ساعت اسپریت بوده اما شما قرار است بعد از خوندن این مقاله دیگه براحتی بتوانید به اصل بودن ساعت اسپریت خود پی ببرید.

شروع برند های مد برای تولید ساعت

برندهای مد در طول دهه متمایل به تولید ساعت شده اند. تقاضای روزافزون برای ساعت های کاربردی و در عین حال شیک، مطمئناً رقابت را در بازار ایجاد کرده است. در حالی که برندهای ساعت تلاش می کنند خود را متمایز کنند، افراد حیله گر با تقلید از این ساعت ها با قیمت کمتر، نیازهای مردم را تامین می کنند.

برند اسپریت با شعار « اسپریت باعث می‌شود مردم احساس خوبی داشته باشند تا خوب به نظر برسند» یکی از برندهای مد می باشد که در تلاش است تا نامی در صنعت ساعت هم بدست آورد. که خب در این راه موفق هم شده است و در محصولات آنها ، به ویژه ساعت های آنها منعکس شده است. ساعت‌های آن‌ها برای داشتن ساعت‌های ساده، شیک و کاربردی که با هر سبک زندگی مطابقت دارد و محبوب است.

چگونه بفهمیم ساعت Esprit اصل است؟

تقلید محصول در طول زمان بازار را افزایش داده است. با این حال، چهار راه اصلی برای تشخیص اصل بودن ساعت اسپریت وجود دارد.

  1. دنبال حروف بگردید. ساعت اسپریت در صورتی معتبر است که دارای حروف بسیار واضح، خطوط عمیق و نسبتا نازک باشد. فونت ها کوچک هستند و طرح بندی زیباست.
  2. ساعت اسپریت با جعبه ای نفیس عرضه می شود. یک شماره سریال روی مدل مشخص شده است که خبره‌های ساعت از آن به عنوان شناسنامه نیز یاد می کند. یک فناوری حفاری سوراخ سوزنی برای جلوگیری از جعل در گواهی ها اعمال می شود.
  3. بسته بندی، آرم، چاپ رنگی را با دقت تشخیص دهید. یکی از راه‌های تشخیص اصل بودن ساعت اسپریت در صورت داشتن بسته‌بندی محکم. باید با چیزی که به صورت آنلاین نشان داده می شود مطابقت داشته باشد. کاغذهای داخل نیز باید چاپ با کیفیتی داشته باشند.
  4. مطمئن شوید که شماره سریال موجود در جعبه یا بسته با مدل موجود است.

جعبه ساعت اسپریت

راه های دیگه تشخیص ساعت اسپریت اصل

همچنین می‌توان راه‌های دیگری برای تشخیص ساعت اسپریت اصل نام برد از جمله وزن و صدای تیک و موارد دیگر. ساعت‌های اصلی نسبت به ساعت‌های کپی سنگین‌تر هستند و به دلیل مواد با کیفیت‌شان صدای بی‌صداتری تولید می‌کنند. با این حال، ساعت هایی که از تیتانیوم استفاده می کنند می توانند از نظر وزن استثنا باشند.

ساعت اصلی اسپریت دارای رویه کریستالی یاقوت کبود، رویه کریستال معدنی یا رویه شیشه ای است. صفحه یاقوت کبود هنگامی که در یک زاویه خاص و در میان نشانگر یک ساعت اصلی یا اصلی دیده می شود، رنگ بنفش مانندی ایجاد می کند. یک ساعت Esprit اصل نیز دارای عقربه ساعت ثابت است و در مقایسه با ماکت ها به درستی حرکت می کند.

آیا اسپریت برند خوبی برای ساعت است؟

بیشتر آنها اسپریت را به عنوان یک برند لباس می شناسند. همانطور که گفته شد، مشتریان آن‌ها به احتمال زیاد در مورد ساعت‌هایشان اطلاعات کسب می‌کنند. با توجه به کیفیت، می توان آن را ارزش آن دانست. اگر به دنبال طراحی مینیمالیستی هستید، این ساعت می تواند برند خوبی باشد.

اما اگر به دنبال یک برند طراح هستید، ممکن است بخواهید ساعت‌های باکیفیت بیشتری بخرید.

در نتیجه

ساعت Esprit تنها در میان ساعت‌های متعدد موجود در بازار است. اسپریت در ابتدا به عنوان برند لباس یا مد شناخته می شود. از این رو ساعت های آنها در مقایسه با سایرین بسیار عالی هستند. و از آنجایی که آنها نسبتا جدید هستند، راه زیادی در پیش دارند، به خصوص در ساعت های مد روز و طرح های پیچیده.

مطمئناً عملکرد خوبی دارد، اما نمی توان آن را با ساعت های طولانی مدت دیگر مانند ساعت سیکو مقایسه کرد.

با این حال، این برند نامی را در صنعت ساعت سازی ایجاد کرده است تا جایی که ماکت در سراسر بازار وجود دارد. گالری ساعت درین امیدوار است از این مقاله ( تشخیص ساعت اسپریت اصل ) لذت برده باشید و به شما کمک کرده باشد که چگونه از اصل بودن ساعت esprit مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *